Pro 28 2008

Skivlak ČD Yetti jezdí i v letošní zimní sezóně

Skiareál Lipno nad Vltavou

Schématická mapa skiareálu Lipno nad Vltavou

Přidat obrázek

Pokud se chystáte na hory lyžovat, pak i letos pro Vás připravily České dráhy ve spolupráci se Skiareálem Lipno výhodnou nabídku cestování do skiareálu. Cestující při cestě vlakem do Lipna nad Vltavou mohou od soboty 20. prosince po zaplacení zpáteční jízdenky Českých drah nebo s využitím nabídky SONE+ uplatnit 30% slevu na skipas a ještě k tomu využít zdarma přepravu autobusem přímo až na parkoviště skiareálu.

Již před rokem jsme vás informovali na dopravním webu o nově zavedeném vlaku ČD Yetti ve spolupráci skiareálu na Lipně s Českými drahami. Tato nabídka platí i v letošní zimní sezóně a proto můžete nechat auto doma a přijet pohodlně a bezpečně skibusem nebo skivlakem – A za to Vám dají u pokladny slevu, která Vám zaplatí náklady na cestu…

Foxpark ve skiareálu Lipno nad VltavouFoxpark ve skiareálu Lipno nad Vltavou

Nabídka ČD Yetti voucher

Nabídka ČD Yetti voucher platí pro cestující starší 15 let od 20. prosince 2008 do 29. března 2009 a opravňuje cestujícího k bezplatnému použití skibusu od železniční stanice Lipno nad Vltavou ke Ski areálu Lipno a ke slevě 30 % na zakoupení celodenního skipasu pro dospělé ve Ski areálu Lipno.

O ČD Yetti voucher můžete požádat u všech pokladních přepážek ČD se zařízením pro elektronický výdej jízdenek a u průvodčích z jejich přenosných pokladen při zakoupení zpáteční jízdenky do stanice Lipno nad Vltavou (jeden cestující má nárok na 1 ks ČD Yetti voucher) a nebo současně se zakoupením jízdenky SONE+ (obou variant) lze požádat o vystavení max. 2 ks. ČD Yetti voucher.

Přímý vlak ČD YETTI z Tábora do Lipna nad Vltavou

Přímý spěšný vlak Sp 1763/1762 ČD YETTI vyjíždí každou sobotu a neděli až do 29. března z Tábora (5:46), přes České Budějovice (7:09) do stanice Lipno nad Vltavou (9:04). Navazují na něj přípojné osobní vlaky ze směru Horažďovice předměstí (5:22) – Strakonice (5:44) – Č.Budějovice (6:56) a ze směru Jindřichův Hradec (5:38) – Veselí nad Lužnicí (6:10). Podrobnosti o dalších spojích i z jiných oblastí můžete vyhledat v elektronickém jízdním řádu IDOS.

Foxpark ve skiareálu Lipno nad VltavouFoxpark ve skiareálu Lipno nad Vltavou

Skibusem z Č. Budějovic na denní a večerní lyžování

Do skiareálu v Lipně nad Vltavou jezdí také skibusy z Českých Budějovic (7:20) každou sobotu a neděli a během jarních prázdnin v okresech České Budějovice a Český Krumlov pojede skibus také ve všední dny. Navíc od 5. ledna do 27. března, v době provozu skiareálu, který linka obsluhuje, pojede v úterý a čtvrtek skibus na večerní lyžování z autobusového nádraží v Českých Budějovicích (16:15) a zpět z Lipna přijede do Č. Budějovic ve 22:40.

Další informace o dopravě do pátého nejlépe hodnoceného lyžařského střediska v ČR a možnostech využití zimních sportů v šumavském skiareálu na Lipně naleznete na webu http://www.lipnoservis.cz/

Share

Můžete komentovat