Říj 01 2009

ČD Net Lidl: Cestování po celé republice za 149 korun

ČD Net Lidl

síťová jízdenka ČD Net Lidl

České dráhy ve spolupráci s obchodním řetězce Lidl dnes představily zcela nový produkt – celodenní síťovou jízdenku ČD Net Lidl. Cestující na ni budou moci ve středu 28. října, kdy je státní svátek, cestovat bez omezení celý den všemi vlaky Českých drah. Jízdenku si bude možné zakoupit v předprodeji od 8. do 27. října, a to výhradně u pokladen obchodů Lidl.

„ČD Net Lidl je vůbec první podobný produkt. Otestujeme si na něm zájem cestujících i nový prodejní kanál,“ vysvětluje Aleš Ondrůj, ředitel Odboru produktů a obchodu ČD. Přesto, že je platnost jízdenky omezena na jediný den – jedná se o výhodnou nabídku, neboť klasická jednodenní síťová jízdenka ČD Net stojí pro jednu osobu 450 korun. Cestující tak budou mít možnost vyrazit na výlet třeba z Ostravy do Prahy a zpět za pouhých 149 Kč, což je naprosto bezkonkurenční nabídka.

ČD Net Lidl – celodenní síťová jízdenka

  • jízdenka stojí 149 korun
  • je v prodeji pouze na pokladnách Lidl ČR od 8. do 27. října 2009
  • platí v den státního svátku ve středu 28. října 2009
  • lze na něj cestovat všemi kategoriemi vlaků po celé ČR, u spojů SC Pendolino jen s povinnou rezervací
  • první razítko od průvodčího musí mít čas před 12:00 hod., cestu je tedy nutné zahájit před polednem
  • ČD Net Lidl má podobu účtenky s razítkem prodejce a dalšími ochrannými prvky, cestující vyplní jméno a příjmení, při kontrole ve vlaku předloží společně s jakýmkoliv průkazem se svou fotografií a jménem
  • jízdenka je nepřenosná
  • prodejce si vyhrazuje právo ukončit předprodej dříve v závislosti na počtu prodaných jízdenek

Přečtěte si také:
Jízdenek ČD Net Lidl se prodalo 7 000, na Ostravsku bude prodej ukončen


„S nápadem na prodej jízdenek prostřednictvím více než 200 prodejen Lidl po celé České republice jsme se nechali inspirovat v Německu, kde jsme podobnou aktivitu úspěšně realizovali. Jsme proto velmi rádi, že České dráhy spolu s námi umožní Čechům cestovat po celé republice za jedinečných 149 korun. Věříme, že úspěšná realizace tohoto pilotního projektu umožní v budoucnosti jeho rozšíření a v široké nabídce obchodů Lidl se natrvalo objeví další produkt – jízdenka na vlak,“ doplňuje Vít Pravda, jednatel společnosti Lidl Česká republika.

Soutěž s ČD Net Lidl

Každý, kdo si koupí jízdenku ČD Netl Lidl a vyrazí s ní 28. října na výlet po České republice, se může zapojit do soutěže o nákup za 2000 korun v prodejně Lidl nebo o Kilometrickou banku Českých drah. Stačí si vytisknout formulář, který bude od 20. října ke stažení na www.cd.cz a během cesty ho podle pokynů vyplnit. Správnost údajů potvrdí průvodčí nebo pokladní v příslušné stanici razítkem. Dva soutěžící, kteří na ČD Net Lidl urazí 28. října nejdelší vzdálenost, získají jednu z uvedených cen.

Sázka ČD Net Lidl

Zástupci ČD a Lidl Česká republika se vsadili o počet prodaných jízdenek. Obchodní řetězec předpokládá, že jich od 8. do 27. října během předprodeje prodá více než 10 000 kusů. Pokud se to podaří, dostane v pořadí třetí účastník soutěže, který s ČD Netl Lidl urazí nejdelší cestu, od Českých drah Kilometrickou banku. V opačném případě získá od Lidlu nákup v hodnotě 2000 korun.

Related Images:

Share

Můžete komentovat