Lis 15 2008

O webu

Redakční stránka

Vážení čtenáři,

vítejte na Dopravním webu, webu o dopravě a to zejména veřejné. Hlavní cíl našich stránek je nejen informovat o veškerém širokém dění v dopravě, ale zejména bychom rádi přispěli k diskusi mezi jednotlivými dopravními obory. Najdeme mnoho stránek zabývajících se jen autobusy nebo jen železnicí nebo výhradně městskou dopravou nebo ještě něčím jiným a to opět úzce specializovaným. Ale prostoru, kde by se mohli vzájemně setkávat příznivci jiných oborů mnoho není. Tomu chce právě sloužit Dopravní web a pokud se mu to daří, je to redakčnímu kolektivu ta nejlepší odměna, jakou může dostat.

Jak spolupracovat?

Své názory můžete vyjádřit v komentářích, můžete také ohodnotit články i komentáře. A hlavně se nebojte zapojit do mezioborové diskuze protože většinou stačí si společně sednout k jednomu stolu a vyložit jeden druhému své argumenty proč zrovna tohle dělá takhle.

Myslíte si, že máte k nějakému tématu co říct nebo máte představu, že se články na webu ubírají jen jedním směrem? Zde máte v podstatě dvě možnosti co udělat. Buď to, co činí někteří jedinci a to, že své momentální pocity svěříte někomu na nějakém velkém diskusním fóru. Ale třeba se posadíte a jedním dechem napíšete článek, jak si daný problém představujete vy. Možná se stane, že právě Vy svými argumenty přesvědčíte ostatní.

Dopravní web bude takový, jaký si jej uděláme my všichni společně.

Naše potencionální spolupracovníky prosíme, aby se zaregistrovali. Bohužel díky přívalům spamu je dnes možné se registrovat tak, že napíšete mail na redakci (redakce-zavinac-dopravni.net) a budete některým z adminů registrováni. Zpětně vám již od systému na mail přijde přístupové heslo a vy se již budete moci přihlásit. Po registraci můžete ihned vytvářet galerie a vkládat fotečky. Navíc se díky registraci dostanete do administrátorského zákulisí webu. Jak již bylo psáno, tato otravná opatření jsou bohužel nutná z důvodu stále agresivnějšího spamu. деньги в кредит

Kontakt

Chcete-li nám něco sdělit použijte prosím následující formulář nebo tak můžete učinit E-mailem na adresu redakce-dopravni-net (doplňte si prosím správně zavináč a tečku). 

Přístav v italském Janově

Přístav v italském Janově

Původní Dopravní web (do roku 2008) najdete zde. где взять кредит

Related Images:

Share