4 897 přečtení
Čvc 11 2016

Jak jeden bezdomovec dokáže zničit nádraží aneb Jevíčko 5 let po “optimalizaci”

Zvenčí se zdá nádraží docela obyčejně zanedbané, ale po vstupu na perón najdete svinčík, hnus a smrad jako ve chlévě. Dveře na půdu jsou opět vypáčené, aby se zde v zimě mohl udělat další ohýnek. Třeba se budovu podaří napodruhé již konečně vypálit, aby mohlo následovat druhé a poslední kolo demolic.

Stěžovat si není kde ani komu, protože ti úspěšní psychopati to řídí a ti neúspěšní sedí v kriminálech nebo žijou způsobem a s následky dle přiložených fotek.

Kdo potrestá toho bezdomovce nebo politika nebo dopravního “odborníka”, kteří to způsobili?

Bohužel vím, jak to tam vypadalo dříve a můžu porovnávat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (8 votes cast)
Jak jeden bezdomovec dokáže zničit nádraží aneb Jevíčko 5 let po "optimalizaci", 4.5 out of 5 based on 8 ratings
Share


Autor:


2 komentáře

  • Napsal Petrbudvar, 13. 7. 2016 @ 18:47

    Nahnal bych tam uklidit ten dobytek jednoduchý (zelpage?), jež s hloupým nadšením onanuje tu nad zárubovskými “malými domů”, jindy zase nad chystaným dorozklížením veřejné dopravy (viz. “výběrko” Šumava), třeba v JČ kraji. Samozřejmě, že se nic osnovatelům takového zmaru, t. zv. “organizátorovi” nic nestane. Bohužel.

  • Napsal Kubik, 17. 7. 2016 @ 15:23

    Na této trati panuje od roku 2011, kdy to zničil Pardubický kraj ve sloulupráci s Olomouckým krajem, naprostý chaos. Je hezké, že úsek Dzbel-Chornice-Moravská Třebová Pardubický kraj obnovil pro osobní dopravu, avšak i tam je jízdní řád konstruován velmi nešťastně, že je víceméně nepoužitelný, samé omezení jízdy, takže od Prostějova přes Dzbel jsou použitelné dva celé vlaky v podvečerní době, navíc se přestupuje ve Dzbelu a Moravské Třebové. V so-ne zase přestup v Chornici a čekání 45 v Chornici! Pak řeknou,že není zájem cestujících! Navíc spojení na Jevíčko-V.Opatovice neobnovili a teď již bojuje život i úsek V.Opatovice-Boskovice. Je napováženou jak kraje dokázali dříve vytíženou a oblíbenou trať s uzlem v Chornici rozvrátit a zničit! Stačilo jim na to pár let.

Odkazy k příspěveku

RSS komentářů k tomuto příspěvku | Zpětný odkaz

Děkujeme za komentář

*